Ogrodzenia

Wykonujemy ogrodzenia między innymi takie jak:

 

HORYZONTALNE

MUROWANE

BETONOWE

KUTE Z DREWNEM

KUTE

NOWOCZESNE

PANELOWE

SIATKOWE

 

 

duplex
Nasze ogrodzenia charakteryzuje wysoka trwałość. Wszystkie elementy stalowe są zabezpieczone systemem DUPLEX, jest to podwójny system zabezpieczeń. Elementy zostają ocynkowane oraz pomalowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.  W ofercie posiadamy farby gładkie bądź strukturalne, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować kolor Państwa ogrodzenia do pobliskiego otoczenia.

 

 

 

 

ogrodzenie

Przęsła wykonywane są pod indywidualne zamówienie klienta. Nasze przęsła nie posiadają widocznych spawów oraz nieestetycznej ramy. Posiadamy własny katalog z którego mogą Państwo wybrać gotowy wzór lub zasugerować własny. Wszystkie śruby użyte do montażu przęseł są ze stali nierdzewnej. Wypełnienia przygotowywane są także do samodzielnego montażu.

KLIKNIJ TUTAJ ABY OTWORZYĆ KATALOG

 

 

 

 

 

 

 

ogrodzenie

Furtki wykonywane są z rama 60x40mm oraz wypełniane profilami poziomymi. Furtki tak jak przęsła nie posiadają widocznych spawów, dzięki czemu uzyskujemy wysoką estetykę wykonania. Każda furtka standardowo jest wyposażona w klamkę, zamek oraz elektrozaczep.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ogrodzenie

W ofercie posiadamy także maskownice zawiasów, które montuje się do wewnętrznej strony słupków, dzięki czemu nie ma widocznych zawiasów. Każdą furtkę dodatkowo możemy wyposażyć w pochwyt nierdzewny 40x40mm z obu stron furtki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ogrodzenieBramy skrzydłowe wykonane są z rama 60x40mm oraz wypełnione poziomymi profilami zamkniętymi różnych szerokości. Bramy takie znajdują zastosowanie kiedy nie ma wystarczającej ilości miejsca na posesji do jej otwarcia, bądź własne upodobania. Bramy montowane są na solidnych zawiasach systemowych zapewniających regulacje bramy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ogrodzenie

Bramy przesuwnej wykonane są z rama 60x40mm, szyny nośnej 70/80, oraz odpowiedniej długości przeciwwagi, która zapewnia płynną pracę bramy. Standardowo brama wyposażona jest w rolki jezdne 5 rolkowe, słupek prowadzący oraz najazdowy. Każda brama przystosowana jest pod montaż napędu.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natomiast jeśli chodzi o ogrodzenia betonowe to aktualnie największą popularnością wśród naszych klientów cieszą się ogrodzenia z kostek łupanych oraz gładkich  firmy kost-bet z którą współpracujemy, oraz możemy zapewnić naszym klientom atrakcyjną ofertę cenową. Są eleganckie oraz bardzo trwałe, montowane są przez nas z największą starannością. Posiadamy na placu wszystkie dostępne wzory kostek, tak aby wybór koloru nie był dla Państwa problemem. Chętnie służymy pomocą 😉

ogrodzenie

ogrodzenie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
fundament<code>Wykonujemy ogrodzenia kompleksowo, od wykonania fundamentów po montaż bram, przęsłem oraz automatyki. Od początku naszej działalności największą uwagę przykładamy do jakości wykonywanych przez nas prac oraz produktów. Wykonane przez nas ogrodzenia są nowoczesne oraz trwałe o różnych formach.

 

 

 

 

Mamy za sobą szereg zadowolonych klientów!.

 

Etapy wykonywania ogrodzenia:

  1. Wykonujemy pomiary na terenie gdzie ma powstać ogrodzenie.
  2. Przygotowujemy wycenę wybranego przez klienta systemu ogrodzeniowego.
  3. Akceptacja przez klienta i uzgodnienie terminu realizacji.
  4. Rozbiórka istniejącego ogrodzenia jeśli to konieczne
  5. Wykonanie ogrodzenia oraz odbiór końcowy.