Ogrodzenia

Wykonujemy ogrodzenia między innymi takie jak:

 

Brama przesuwne

Bramy skrzydłowe

Balustrady modułowe

Furtki z INOX

Bramy Panelowe

Automatyka

Ogrodzenia panelowe

SIATKOWE

 

 

duplex
Nasze ogrodzenia charakteryzuje wysoka trwałość. Wszystkie elementy stalowe są zabezpieczone systemem DUPLEX, jest to podwójny system zabezpieczeń. Elementy zostają ocynkowane oraz pomalowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.  W ofercie posiadamy farby gładkie bądź strukturalne, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować kolor Państwa ogrodzenia do pobliskiego otoczenia.

 

 

 

 

ogrodzenie

Przęsła wykonywane są pod indywidualne zamówienie klienta. Nasze przęsła nie posiadają widocznych spawów oraz nieestetycznej ramy. Posiadamy własny katalog z którego mogą Państwo wybrać gotowy wzór lub zasugerować własny. Wszystkie śruby użyte do montażu przęseł są ze stali nierdzewnej. Wypełnienia przygotowywane są także do samodzielnego montażu.

KLIKNIJ TUTAJ ABY OTWORZYĆ KATALOG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ogrodzenie

Furtki wykonywane są z rama 60x40mm oraz wypełniane profilami poziomymi. Furtki tak jak przęsła nie posiadają widocznych spawów, dzięki czemu uzyskujemy wysoką estetykę wykonania. Każda furtka standardowo jest wyposażona w klamkę, zamek oraz elektrozaczep.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ogrodzenie

W ofercie posiadamy także maskownice zawiasów, które montuje się do wewnętrznej strony słupków, dzięki czemu nie ma widocznych zawiasów. Każdą furtkę dodatkowo możemy wyposażyć w pochwyt nierdzewny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ogrodzenie

Bramy skrzydłowe wykonane są z rama 60x40mm oraz wypełnione poziomymi profilami zamkniętymi różnych szerokości. Bramy takie znajdują zastosowanie kiedy nie ma wystarczającej ilości miejsca na posesji do jej otwarcia, bądź własne upodobania. Bramy montowane są na solidnych zawiasach systemowych zapewniających regulacje bramy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ogrodzenie

Bramy przesuwnej wykonane są z rama 60x60mm, szyny nośnej 80, oraz odpowiedniej długości przeciwwagi, która zapewnia płynną pracę bramy. Standardowo brama wyposażona jest w rolki jezdne 5 lub 6 rolkowe, słupek prowadzący oraz najazdowy. Każda brama przystosowana jest pod montaż napędu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20200416_144418

Balustrady modułowe wykonywane są z poziomych profili zamkniętych 20×60, 20×80, 20×100, 20x120mm. Słupki wykonane są z profila 40x40mm, natomiast poręcz wykonana jest z profila 60x40mm.

Montaż takiej balustrady wykonuje się od góry balkonu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mamy za sobą szereg zadowolonych klientów!.

 

Etapy wykonywania zlecenia:

  1. Wykonujemy pomiary bram, furtek, przęseł, balkonów.
  2. Przygotowujemy wycenę wybranego przez klienta systemu ogrodzeniowego.
  3. Akceptacja przez klienta i uzgodnienie terminu realizacji.
  4. Wykonanie zlecenia oraz montaż.